RGAmed, RGA medic, RADAMIR, CEM-tech

Ogólny schemat przeprowadzenia zabiegów oczyszczających przy pomocy urządzenia RGAmed

We wszystkich przypadkach następuje aktywacja układu limfatycznego.
Wiele przypadków z zatruciem organizmu toksynami związanych jest ze złą pracą układu limfatycznego. Objawami klinicznymi tego stanu organizmu człowieka jest obrzęk nadgarstków dłoni, nóg, kaszel z mokrą wydzieliną, katar i td. Dlatego wszystkie oczyszczające procedury przy takich objawach należy zaczynać od aktywacji układu limfatycznego. W tych przypadkach należy stosować 1 i 2 program urządzenia.

Najprostsza metoda oddziaływania na układ limfatyczny:
Przeprowadza się ją za pomocą programu pierwszego na zakończeniach limfatycznych. Zakończenia limfatyczne znajdują się na plecach pod łopatkami i w okolicach pępka. Zabieg rozpoczyna się na jednej stronie ciała a późnej przechodzi się na drugą. Kryształy z zapisaną informacją po wyłączeniu urządzenia, należy zamocować na tych obszarach na 15 minut. Drugi zabieg przeprowadza się po symetrycznej stronie ciała.

Przy przeprowadzeniu zabiegów oczyszczających należy przenieść informacje z biologicznego środowiska człowieka na wodę. Następnie taką wodę można spożywać w celach leczniczych.

Przykłady: informacyjnym biologicznym środowiskiem jest łza przy stanach zapalnych oczu, wydzielina z nosa przy katarze, zapaleniu zatok itd.
Aby zapisać informacje z wybranego biologicznego środowiska należy uruchomić urządzenie w programie 1. Po automatycznym wyłączeniu urządzenia (po 1 minucie) informację zapisaną na kryształ należy przenieść na wodę. Dla tego należy przygotować szklane naczynie z wystarczającą ilością wody i nakryć go folią spożywczą. Na tej folii należy umieścić kryształ z zapisaną informacją (płaską stroną kryształu do wody) i pozostawić go tam na około 5-7 minut. Następnie tą wodę można używać w celach leczniczych: do przemywania oczu, płukania ust, do picia. Woda która będzie wykorzystana do płukania np.ust, pochwy, może być nagrzana do 37-38 stopni. Taka woda przechowuje informacje całą dobę, może być wielokrotnie użyta do zabiegów, przemywania oczu, nosa, ust itd. Przed następnym zabiegu ta woda może być podgrzana do 37-38 stopni.

Przy zaparciach koniecznie należy zastosować środki które to spowodują.

Dla przeprowadzenia zabiegu porannego będąc na czczo w programie 1 urządzenia sczytuje się informacje ze śliny lub kału i przenosi się na wodę (w ilości 300 ml). Pierwszą część wody należy spożyć na czczo w godzinach porannych, drugą po drugim śniadaniu. Zabiegi powinny być przeprowadzane w ciągu 7-8 dni. W ciągu pierwszych 3-4 dni informacje sczytuje się ze śliny a następnie z kału.

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de