RGAmed, RGA medic, RADAMIR, CEM-tech

 

Woda i aparat RGAmed. Przekazywanie informacji do wody.

Woda i aparat do terapii falami milimetrowymi. Przekazywanie informacji do wody.
Wszystkie uzdrawiające terapie, z użyciem aparatu do fal milimetrowych należy przeprowadzać przy obowiązkowym spożyciu minimum 1,5 - 2 litrów czystej, zrestrukturyzowanej aparatem w programie nr.2, wody. Wodę w terapiach falami milimetrowymi, stosować możemy do picia, a także do kąpieli, czy obmywania. Do wody tej, dodać można również informacje odczytane wcześniej programem nr.1 i używać jej, jako swoistego rodzaju, indywidualny dla danej osoby „lek”, tzw. na tu i teraz. W takim przypadku, promiennik z odczytanymi wcześniej i zapamiętanymi informacjami, pozostawiamy na nałożonej na powierzchnię wody cienkiej folii, na kilkanaście minut. Tak przygotowaną „wodę-lek” popijamy małymi łykami w ilości około 300 ml. w pierwszej godzinie po dodaniu informacji z promiennika, a resztę można popijać później.
Aby przygotować kąpiel, należy wziąć  np. szklany 3-5 litrowy pojemnik, z nalaną do pełna czystą wodą. Nakryć go z góry folią spożywczą i położyć na nią białą stroną kryształ połączony z urządzeniem, włączając program nr.2. W tym samym czasie wanna wypełnia się już wodą z kranu, w dowolnej ilości i zazwyczaj w temperaturze 37-38 stopni.
Po zakończeniu pracy programu, czyli po 10 min. i wyłączeniu się aparatu, wodę z naczynia dodaje się do wody w wannie. W ten sposób woda w wannie przygotowana jest dla przeprowadzenia kąpieli w wodzie strukturyzowanej. Do takiej wody w wannie można również dodać sól morską lub aromatyczny olejek lub płyn do kąpieli.
Ponieważ woda jest bardzo dobrym nośnikiem wszelkich informacji, dlatego jest szeroko używana w terapiach falami milimetrowymi.
Jeśli więc, do takiej przygotowanej w wannie wody, dodamy jeszcze odczytane i zapamiętane na promienniku informacje, pobrane z miejsc problematycznych na skórze, kąpiel taka będzie już kąpielą leczniczą.
Terapie falami milimetrowymi są szeroko stosowana, ze względu na ich wpływ na aktywowanie krwiobiegu (zwiększa mikro-cyrkulacje krwi, poziom heparyny związany z krzepliwością krwi) i działanie przeciwbólowe.
Efekt przeciwbólowy uzyskuje się działając falami milimetrowymi z programu nr. 2 na wodę do kąpieli, według powyższej instrukcji, zwłaszcza przy bólach stawów, tzw. bólach kości, czy przy zapaleniu żył lub urazów. Jest to równoległa do terapii właściwej aparatem, terapia wspomagająca powrót do zdrowia.
Wodę z zapisanymi wcześniej z kryształu informacjami, możemy stosować w celach leczniczych w zależności od miejsca występowania choroby np. do przemywania oczu, jamy ustnej, twarzy, rąk, nóg lub innych miejsc chorobowo zmienionych, lub do nasiadówek.
Aby przenieść informacje z miejsca problematycznego na kryształ, stosuje się program nr.1. Czas pracy w programie nr. 1 wynosi 60 sekund.

Dla przeprowadzenia tej procedury kryształ z zapisaną informacją należy odłączyć od urządzenia i umieścić go płaską białą stroną na folii spożywczej, położonej na powierzchni wody, na kilkanaście minut.


Przenosić możemy informacje zapisane z dowolnego preparatu leczniczego, kosmetyku, czy ziół. Unikamy w ten sposób m.in. np. podrażnień substancją leczniczą układu pokarmowego. Zapisuje się takie informacje, z jednorazowej dawki leku, a następnie przenosi na 100ml wody.
Po upływie kilkunastu minut, wodę tę można spożywać, jako substytut leku.

 

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de