RGAmed, RGA medic, RADAMIR, CEM-tech 

Technika przenoszenia informacji z biologicznych wydzielin człowieka

Pobranie łzy, wydzieliny z nosa, z uszu, z migdałów a także wydzielin z pochwy i cewki moczowej dokonuje się za pomocą szklanego patyczka (do nabycia w aptekach). Dla przeprowadzenia tego należy czystą pałeczka dotknąć w rogu oka, bezpośrednio z ucha, nosa itd. Następnie tą częścią patyczka na której znajduje się pobrana wydzielina dotykamy folii spożywczej. Folie umieszczamy na krysztale który jest podłączony do urządzenia za pomocą przewodu i uruchamiamy program 1. Po minucie urządzenie automatycznie wyłącza się.

Należy odłączyć kryształ z zapisaną informacją od przewodu i umieścić go na folii spożywczej, która przykrywa szklane naczynie z wodą, naczynie wypełniamy taką ilością wody ile będzie potrzebna dla przeprowadzenia wszystkich zabiegów (zaleca się stosowanie czystej i nie przygotowanej wody. Należy umieścić kryształ płaską stroną zaznaczoną białym kółeczkiem na folii spożywczej w stronę wody. I pozostawić na 5-7 minut.Dla przeniesienia informacji ze śliny, wydzielin, kału wystarczy mała kropla położona na folii. Następnie przeprowadzamy taką samą procedurę. Dla przeniesienia informacji z moczu (najlepiej porannego) zbieramy mocz do czystego pojemnika, następnie bierzemy niewielką ilość do innego mniejszego pojemnika i nakrywamy folią na którą umieszczamy kryształ połączony z urządzeniem. Włączamy 1 program.

Po minucie (po automatycznym wyłączeniu urządzenia) kryształ należy odłączyć od przewodu i umieścić na folii która znajduje się na naczyniu z wodą (najlepiej nie przygotowaną) na 5-7 minut. Następnie tą wodę możemy stosować w różnych leczniczych celach (do picia, mycia, płukania i td.)

Wodę dla przeniesienia informacji z wydzielin biologicznych człowieka można podgrzewać do 37-38 stopni.

Dla zabezpieczenia wody, która posiada zapisaną informacje należy przytrzymywać ją w bezbarwnym szklanym naczyniu o cienkich ściankach. W normalnych warunkach woda ta zatrzymuje informacje w ciągu doby i w ciągu tego czasy może być wielokrotnie stosowana w celach leczniczych. Przy kolejnym zabiegu można wodę tą podgrzać do 37-38 stopni. Chociaż najlepiej stosować ją po podgrzaniu co dla posiadacza swojego urządzenia jest korzystne.

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de