Terapia antypasożytnicza


Usuwając z organizmu pasożyty , usuwamy przyczynę wielu uciążliwych schorzeń…

 

Terapia antypasożytnicza aparatem do fal milimetrowych RGAmed, jest najskuteczniejszą i najprostszą metodą, szybkiego usuwania z naszego organizmu wszelkich, uciążliwych pasożytów.

To bardzo ważna terapia. - Dlaczego? Dlatego, że aż w 80%, pasożyty są przyczyną wielu ciężkich chorób i dysfunkcji, nie mówiąc już o chronicznym odczuwaniu zmęczenia, ciągłego rozdrażnienia czy nerwowości. W większości przypadków, żerujące w nas pasożyty nie powodują objawów, które byśmy z nimi jednoznacznie kojarzyli. Ich szkodliwe wpływy oddziałują niejako z ukrycia. Ogólnie wydaje się nam, że dręczące nas dolegliwości związane są z dolegliwościami i chorobami, do których przez lata całe zdążyliśmy się już nawet, wielokrotnie przyzwyczaić. Mogą to być np. wszelkie choroby skóry, pokrzywki, egzemy, znamiona, guzy i guzki, piegi, czy wypryski. Czasami częste bóle głowy, migreny, czy wczesne pojawienie się zmarszczek jest oznaką żerujących w nas pasożytów. Odpowiedzialne one mogą być także za problemy z płodnością, za wypadanie włosów, łamliwość i rozwarstwianie paznokci, endometriozę, chorobę Alzheimera, starcze upośledzenie umysłowe, depresję, płaczliwość (także u dzieci), zaburzenia snu i zgrzytanie zębami, częste przeziębienia, zaparcia, biegunki, wzdęcia, astmy oskrzelowe, osłabienie układu immunologicznego, anemię, niski poziom hemoglobiny, brak apetytu, alergie, czy niedowagę bądź nadwagę. W wielu jednak przypadkach, żerujące pasożyty potrafią zniszczyć nasze organy wewnętrzne, czy wręcz całe układy wewnętrzne. O tym niezmiernie ważnym dla utrzymania dobrego zdrowia problemie, pisała obszernie dr H. Clark w swojej książce Terapia życia.

Wiele ze szkodliwych pasożytów, trudno jest wykryć za pomocą dostępnych medycynie badań. Pasożyty mamy wszyscy bez wyjątku chyba, że świadomie udało nam się ich już skutecznie pozbyć.

Ukrywają się w nas i bardzo trudno jest je wytępić chyba, że użyjemy do tego celu, najskuteczniejszej ze znanych do tej pory terapii, czyli terapii falami milimetrowymi.

W chwili obecnej, mamy do dyspozycji najlepsze na rynku narzędzie do walki z tymi wszechobecnymi, ale niechcianymi organizmami, a jest nim niezwykle skuteczny we wszelkich terapiach antypasożytniczych, a przy tym prosty jednocześnie w użyciu, aparat do fal milimetrowych RGAmed. Aparat ten posiada ułatwienie w postaci dwóch, podłączanych na spiralnych przewodach bransoletek, które wystarczy umieścić wokół przegubów obu rąk i po włączeniu programu nr. 3, trwającego 61 minut, następuje antypasożytnicze oddziaływanie w całym naszym organizmie. Te czynności należy wykonywać systematycznie, przez minimum 30 dni.

Gdy równolegle do tego, będziemy jeszcze regularnie oczyszczać poszczególne układy za pomocą odczytywania informacji z moczu, kału, krwi, limfy i dodawania ich do zrestrukturyzowanje wody do picia, możemy być pewni, że dodatkowo pozbędziemy się także wszelkich toksyn, groźnych i uporczywych patogenów oraz, że usuniemy także z organizmu martwe i rozkładające się pasożyty.

Nasz organizm otrzyma od nas dzięki tym czynnościom podarunek za sprawą, którego odwdzięczy się nam wspaniałym samopoczuciem i dalszym dobrym zdrowiem.

Aparat RGAmed jest niepowtarzalny w swojej skuteczności. Jest to rodzinna inwestycja, która zwróci się w krótkim czasie w postaci dużych oszczędności pieniędzy, wydawanych na drogie, ale mało skuteczne czasami leki. Warto mieć go w swojej domowej apteczce, jako często używane i niezbędne narzędzie do przywracania zdrowia.

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de