Metodyka jest opracowana dla posiadaczy urządzenia RGAmed
i określa wszystkie sytuacje do jego zastosowania

 Opis: Melinas_taskas Niebieska kropka wyznacza miejsce na które należy oddziaływać urządzeniem w programie 2 (KWCZ). Czas zabiegu w programie to 10 minut po tym czasie urządzenie wyłącza się automatycznie. Jeżeli  czas zabiegu ma być dłuższy niż 10 min (np. 15 min) należy uruchomić program 2 na 10 min i ponownie program 2 równocześnie obserwując wyświetlacz urządzenia i po odliczeniu 5 minut wyłączyć je samemu.

Program 2 zaleca się stosować nie dłużej niż 30 min w ciągu dnia: zabiegi te można stosować na różne sposoby - 3 zabiegi po 10 min lub 2 zabiegi po 15 min, lub 1 zabieg -30 min. 

W niektórych schematach podane są połączenia punktów i konkretny czas oddziaływania na nie. Macie Państwo możliwość wyboru: określonego schematu zabiegów urządzeniem w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Opis: Geltonas_taskas Żółta kropka wyznacza miejsce sczytywania informacji w programie 1 urządzenia (Informacyjne fale terapeutyczne zakres IFT). Urządzenie w programie 1 pracuje 1 minutę (do automatycznego wyłączenia urządzenia) na kryształ zostaje zarejestrowane promieniowanie z chorobowo zmienionego miejsca. Podczas zapisu informacji tworzy się przestrzenny obraz miejsca nad którym znajduje się kryształ. Dostrojenie kryształu odbywa się automatycznie. Po zakończeniu zapisu na kryształ, odłączamy go od przewodu łączącego z urządzeniem. Kryształ będzie zawierał zapisaną informacje do momentu podłączenia ponownie do urządzenia. Zapisywanie informacji może się odbywać obydwoma kryształami w dwóch różnych miejscach na raz (np. wydzieliny z nosa i okolic gruczołów).

Opis: Zalias_taskas  Zielona kropka wyznacza miejsce zamocowania kryształu z zapisaną informacją. Aby uzyskać lepszy efekt leczniczy, należy pozostawić kryształ z zapisaną informacją w wybranym miejscu nie mniej niż 15 minut, w stanach przewlekłych nawet do 24 godzin. Informacje można sczytywać na 2 kryształy z różnych części ciała. Jeden kryształ umieszcza się w miejscu gdzie był przeprowadzony zapis, drugi kryształ zakłada się na aortę.

Aby uzyskać szybszy efekt leczniczy przy ostrych stanach zapalnych, zaleca się kilkukrotne zapisywanie informacji z chorego miejsca (co 2 godziny). Zaleca się przenieść zapisaną informacje z kryształu najpierw na wodę a następnie zamocować go na ciele. Kryształ z zapisaną informacją należy umieścić na szklance z wodą przykrytą folią spożywczą na 5-10 minut, następnie tą wodę można używać w celach leczniczych: do przemywania, do picia itd.

Opis: Sauktukas Niebieski trójkąt (w lewym rogu pod obrazkiem) wyznacza dodatkową informacje i dokładne miejsce określonego punktu (ilustracja). Informacje określające stosowanie urządzenia przy różnych schorzeniach stale będą uzupełniane opisem biologicznie aktywnych punktów, ich położeniu i zastosowania.

  

Gabinet Terapii Naturalnych

 

Irena MIELIMĄKA

tel./fax +48 32 45 79 951

tel. +48 601 46 32 90

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RGAmed, RGA medic, RADAMIR, CEM-tech

 

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de