Z przyczyn losowych, aparatów RGAMed już nie będzie, ale udało mi się odszukać rosyjskie źródła tej technologii i wejść w bezpośredni kontakt z austriackim producentem, który rozpoczął już licencjonowaną produkcję dla Europy bardzo dobrych i niezwykle skutecznych aparatów do terapii falami milimetrowymi, powstających na bazie oryginalnych aparatów rosyjskich z ich najefektywniejszymi promiennkami i półprzewodnikami zawierającymi Fosforek Indu.

Najnowsze aparaty do terapii falami milimetrowymi zostały unowocześnione i oferowane są już do sprzedaży na rynku europejskim poprzez firmę IQ-Well z Austrii. Pod taką właśnie nazwą oferujemy je również dla klientów w Polsce.
Bardzo chętnie spotkam się z Państwem, aby zaprezentować najnowsze aparaty do terapii falami milimetrowymi IQ-Well.
Poszukujemy również osób, oraz gabinetów terapeutycznych, a także ośrodków wellens, chętnych do współpracy z nami zakresie użytkowania, promowania i sprzedaży apartów IQ-Well.

Duszą tych aparatów są rosyjskie promienniki, mające zdolność zapisywania na nich zeskanowanych informacji o stanie naszego organizmu, ktore są wibracjami o różnych częstotliwościach. Promienniki te zachowują się jak twardy dysk komputera. To jest unikalna w świecie cecha rosyjskich promienników w aparatach IQ-Well.
W promiennikach tych zastosowano półprzewodniki na bazie fosforku indu, ze znacznie zminimalizowanym efektem szumów, co umożliwia jeszcze dokładniejsze skanowanie i „zapamiętywanie” (zapisywanie) podawanych im informacji z odczytywanego obiektu. Półprzewodniki te nazywa się „bezszumowymi” pomimo, że całkowita eliminacja tych tzw. szumów możliwa, jak do tej pory jeszcze nie jest. Z tego, co mi wiadomo, w Rosji trwają wciąż prace nad promiennikami o jeszcze mniejszej ilości szumów, ale na dzień dzisiejszy nie są one jeszcze ukończone. Jeśli będą one gotowe, na pewno ja będę miała do nich dostęp.
Opierając się na moich kilkunastoletnich doświadczeniach, także w pracy terapeutycznej z tego typu aparatami, stwierdzam z całą stanowczością, że aparaty IQ-Well cechuje bardzo duża skuteczność, właśnie ze względu na ich dobrej jakości promienniki.
Moja strona falemilimetrowe.pl zawiera informacje o poprzednio używanych u nas aparatach do terapii falami milimetrowymi pod nazwą RGAMed. Bez względu na nazwę aparatów, są to informacje bezcenne dla wszystkich ich dotychczasowych użytkowników. Tych informacji zmieniać nie będę, gdyż są one właściwe również do naszych najnowszych aparatów IQ-Well.
Aparaty różnią się swoim wyglądem, ale podstawowe zasady działania tych najnowszych aparatów IQ-Well są takie same, jak w przypadku aparatów poprzednich, a których na polskim rynku już nie ma.
IQ-Well oddziałują na organizm na podobnej zasadzie, co ich poprzednicy, ale jak już wspomniałam, mają o wiele wydajniejsze półprzewodniki, które bardziej dokładnie skanują i „zapamiętują” podane im z obiektów informacje. Śmiało mogę powiedzieć, że są to Mercedesy pośród wszystkich tego typu aparatów na rynku.
Każdy aparat zawiera broszurę z instrukcją obsługi, którą przetłumaczyliśmy na jęz. polski.
Proszę zapoznać się z rozszerzoną instrukcją aparatów do terapii falami milimetrowymi, która jest do pobrania w zakładce „ Download” oraz z przydatnymi informacjami w zakładce „Metodyki”.

Pragnę również poinformować, iż posiadam u siebie na Śląsku duży, stacjonarny aparat do terapii falami milimetrowymi o skrajnie wysokich częstotliwościach IQ-Well Radamir Profi. W Rosji używany jest on jako aparat kliniczny w szpitalach i przychodniach. Mam nadzieję, że nie pozostanie on jedynym w Polsce.
Według zapewnień użytkujących go w Rosji lekarzy, jego skuteczność w przywracaniu organizmu do harmonii i homeostazy jest wprost niebywała, dlatego chętnie go osobom zainteresowanym w Polsce, zademonstruję.
Rosjanie wykorzystują kliniczny aparat Radamir Profi otrzymując pozytywne efekty w:

 • kardiologii,
 • pulmonologii,
 • gastroenterologii,
 • neurologii,
 • endokrynologii,
 • urologii,
 • dermatologii,
 • onkologii,
 • chirurgii urazowej,
 • immunologii,
 • ginekologii i położnictwie,
 • stomatologii,
 • pediatrii,
 • psychiatrii,
 • leczeniu uzależnień od narkotyków i alkoholu.

Korzystanie z urządzenia IQ-Well Radamir Profi w połączeniu z medycyną tradycyjną (leki, rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych i chemioterapii itp.) daje bardzo dobre efekty terapeutyczne. Aparat ten wzmacnia efekty każdej terapii.

 

IQ-Well stacjonarny

 

 

Brak pełnej listy wskazań do korzystania z urządzenia IQ-WCell Radamir Profi, jednak podaję kilka z nich:

 

 • zaburzenia żołądkowo-jelitowe, szczególnie wrzody i zapalenie żołądka.
 • choroby układu oddechowego takie, jak np. astma, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc itp…
 • choroby układu moczowo-płciowego, w tym zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie pęcherza moczowego i wiele innych.
 • zespoły bólowe, w tym bóle towarzyszące wszelkim urazom, w szczególności przy urazach kręgosłupa…

Aparaty tego typu świetnie sprawdzają się również w kosmetyce, gdyż możemy nimi poprawiać urodę twarzy, jak również odmładzać za ich pomocą organizm.
Przywracają one harmonię wewnętrzną i doprowadzają organizm do homeostazy.

 

 

Przedstawię teraz po krótce najnowsze aparaty do terapii falami milimetrowymi IQ-Well Alpha, z możliwością nagrywania na ich promiennikach informacji, odczytywanych z różnych miejsc na ciele, a także z obiektów takich jak wydzieliny i wydaliny organizmu, oraz z leków, ziół, czy środków homeopatycznych, itp…
Aparatem IQ-Well Alpha skutecznie zestrukturyzujemy także wodę do picia i stworzymy z niej też coś w rodzaju szczepionki wodnej na różne dolegliwości wirusowo bakteryjne…

 

 

 

Aparaty IQ-Well Delta są mniej rozbudowane aniżeli IQ-Well Alfa, jednak nie powinno ich zabraknąć w torebce, samochodowym schowku, czy kieszeni.

 

 

 

Miniaturowy aparat  IQ-Well Balance

 

 

 

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de