Kossakowski. Szósty zmysł. foto TVN, Cezary PiwowarskiCzy pijawki leczą? Czy warto poddać się hipnozie i na czym polega moc bioenergoterapeutów?

 

Kiedy zawodzą lekarze, Polacy szukają pomocy u uzdrowicieli. „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl programów ukazujących środowisko i ludzi zajmujących się medycyną niekonwencjonalną.

Uzdrowiciele z całej Polski stworzyli alternatywny system usług paramedycznych, z którego korzysta duża część społeczeństwa.

Przemek Kossakowski poddał się różnym seansom, przekonał się jak budowana jest relacja z pacjentami i czy proponowane przez uzdrowicieli zabiegi są skuteczne. Specjaliści, którzy występują w programie wyjaśniają na czym polegają i w jakim stopniu mogą pomóc metody leczenia, którymi się zajmują.
W programie przedstawione zostaną różne szkoły i metody leczenia m.in.: zielarstwo, tradycje szamańskie, akupunktura i bioenergoterapia.

 

Źródło

 

 

W odcinku 9-tym, w drugiej części, Irena Mielimąka prezentuje terapie falami milimetrowymi oraz opowiada o Piramidach Horusa - zapraszamy!

 

  

 

 

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de