apache pb

Utrzymanie dobrego zdrowia zawsze było i będzie najważniejszym pytaniem, które stawia sobie człowiek.

 

Absolutna nowość - terapia fal milimetrowych.

 

Terapia fal milimetrowych (MMW) jest nową i rewolucyjną metodą w opiece medycznej. Została opracowana przez słynnych rosyjskich naukowców pod kierownictwem członka Akademii Nauk Rosji Nikołaja Dmitrijewicza Dewiatkowa i prof. S.P. Sitko.

 

Metoda przeszła wieloletnie testy kliniczne, które udowodniły jej wielką skuteczność. Ponieważ używa się tych samych częstotliwości oraz natężenia, które wykorzystywane są przez same komórki, zatem proces wspomagania organizmu nie wykazuje efektów ubocznych.

 

Aparat może być wykorzystany z powodzeniem w terapii zwierząt

 

Aparat RGAmed 2 moduluje częstotliwości organizmu w obrębie obszaru, który poddawany jest zabiegowi i działa jak mechanizm synchronizacji. Rekonstruuje on naturalny, właściwy "rytm organizmu", który został utracony w czasie choroby. W ten sposób, chroniony jest właściwy i wrodzony system przekazywania informacji organizmu.

RGAmed 2 -to aparat niezwykle skuteczny i prosty w obsłudze, a ze względu na niewielkie rozmiary, praktyczny jest nie tylko w szpitalu czy nowoczesnej przychodniach, ale też i dla każdego członka normalnej rodziny w domu i używany może być także podczas podróży, przerw w pracy.

Program nr 1- Fenomenem zastosowania kryształu, jako promiennika, jest zdolność zapisywania informacji w postaci częstotliwości drgań od ludzi, zwierząt, roślin, lekarstw lub innych obiektów. Gdy etap zapisu jest zakończony, należy odłączyć kabel od kryształu i wówczas kryształ przesyła zwrotnie informacje uprzednio na nim zapisane z powrotem na ciało lub na wodę do picia, którą aparat sam też potrafi szybko strukturyzować. Naczynie o pojemności do 5 litrów, wypełnione wodą, strukturyzuje się jednym promiennikiem w ciągu 10 minut działając Pr 2 ! Tak przygotowana woda jest doskonałym środkiem stymulującym naturalne procesy naszego organizmu, a po dodaniu do niej odczytanej wcześniej wibracji, przypomina już indywidualnie dobrany lek homeopatyczny lub potrzebną „na tu i teraz”, indywidualną szczepionkę. Tworzyć, więc możemy bardzo skuteczny i całkowicie bezpieczny rodzaj tzw. szczepionki wodnej, np. przeciwko grypie, katarowi czy innym jeszcze groźniejszym infekcjom ciała, skóry.

Program nr 2- działanie fal milimetrowych skrajnie wysokiej częstotliwości (NWC)

Wskazania do stosowania terapii:

 • zespół chronicznego zmęczenia
 • częste choroby z przeziębienia
 • choroby sercowo-naczyniowego systemu (nadciśnieniowa choroba i hipotonia, żylakowe rozszerzenie żył i in.)
 • choroby oskrzeli i płuc (bronchit, kaszel, angina, przewlekłe zapalenie gardła, płuc, polipy w nosie, założenie nosa, zapalenie zatok przynosowych i czołowej i in.)
 • choroby jamy ustnej (ból zębów, zapalenie jamy ustnej, parodontoza, ślinotok i in.)
 • choroby narządów trawiennych (mdłości, wymioty, zgaga, choroby przełyku, choroba wrzodowa, rozwolnienie, nieżyt żołądka, cukrzyca, hemoroidy, choroby wątroby i in.)
 • choroby układu moczowo płciowego (zapalenie nerek, kamica, zapalenie pęcherza)
 • ginekologiczne choroby ( klimakterium, zapalenie gruczołu sutkowego, przewlekła choroba macicy, zapalenie jajników i in.)
 • choroby ucha (zapalenie ucha, zapalenie ślinianki przyusznej i in.)
 • choroby oczu (zapalenie rogówki oka, zapalenie spojówek, katarakta, glaukoma, wylew krwi do siatkówki i in.)
 • choroby układu nerwowego (zapalenie korzonków nerwowych, nerwoból międzyżebrowy, ból kręgosłupa, uszkodzenie splotu ramiennego.)
 • nerwice (migrena, depresja, spadek nastroju, bezsenność, alergie i  in.)
 • choroby narządów ruchu (naruszenie sprawności ruchowej i czuciowej kończyn, ochłodzenie kończyn, artretyzm i in.)
 • choroby skóry (skórny świerzb, egzema, czyraki, łuszczyca i in.)
 • różne choroby (podwyższona temperatura ciała, grypa, gorączka, fantom bólowy, zatrucie czadem, drgawki dolnych kończyn, skurcz i paraliż mięśnia łydki i in.)
 • bez bliznowe gojenie ran.


Program nr.3 Jedną z największych zalet aparatu RGA-medic2, jest wyposażenie jego w urządzenie zwane zapperem.

Funkcja zappera w urządzeniu RGAmed 2 jest oparta o metodę, która powstała na podstawie 45 lat badań mikrobiologa pani dr. Huld Clark, zajmującą się ukrytymi przyczynami chorób. W książce „Kuracje Życia” przetłumaczonej na kilkanaście języków opisuje przyczyny powstawania, większości przypadków chorób, które rozwijają się z powodu rozrastającej się koloni wirusów, bakterii, grzybów, pleśni lub pasożytów. Kolonie te są odporne na większość preparatów, które przyjmujemy, a nawet żywią się konserwantami, które dostają się do naszego organizmu poprzez jedzenie.

Program 3 likwiduje wszelkiego rodzaju pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, zarówno u ludzi, jak i zwierząt, a co najważniejsze działa na bardzo popularną obecnie chorobę boreliozę.

Zastosowane w tym aparacie ułatwienie, w postaci odpowiedniego czasowo programu i nakładanych na przeguby dłoni opasek, podłączonych do aparatu RGAmedic2 umożliwia wykonanie zabiegu bez stresu. Wystarczy godzinny relaks dziennie, aby pozbyć się uciążliwych i osłabiających organizm wszelkich pasożytów oraz ich toksyny, które wypłukujemy wypijaną w ciągu doby, wodą strukturyzowaną.

Technologia fal milimetrowych w pierwotnym założeniu miały służyć dla celów rosyjskiej armii, w tym realizacji kosmicznego programu załogowych lotów międzyplanetarnych. Przewidziane były do szybkiego i skutecznego usuwania wszelkich dysharmonii, dysfunkcji i zachorowań bez pomocy lekarzy i użycia leków, u ludzi przebywających długi czas na pokładzie statków kosmicznych czy okrętów podwodnych wykonujących wielomiesięczne misje bez zawijania do portów.

Urządzenia te zostały udostępnione do cywilnego użytku i uzyskały już dwukrotnie rosyjski odpowiednik Nagrody Nobla. Aparaty zostały oficjalnie wprowadzone do rosyjskich klinik, szpitali i przychodni. Zdobyły również certyfikat Urządzenia Medycznego UE oraz USA i szybko rosną szeregi ich zwolenników.

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de