Moda na harmonię wewnętrzną - Delfinoterapia w bransoletce dostępna dla każdego.

 

Delfinoterapia w bransoletce to uzdrawiające duszę i ciało wibracje delfina i delfinicy, zapisane na unikatowych promiennikach terapeutycznego aparatu do fal milimetrowych RGAmed.
Są już dostępne oddzielne promienniki dla kobiet i dla mężczyzn i nosi się je na ręku, jak bransoletkę.
W najbliższym czasie pojawią się też specjalne bransoletki dla dzieci.
delfin-dotykDelfinoterapia, to metoda od wielu lat z powodzeniem stosowana w celu pomocy ludziom cierpiącym na choroby psychiczne i upośledzenia, w tym także upośledzenia fizyczne.
Rozpoczęli ją w latach 70-tych amerykańscy naukowcy i neuropsychiatrzy z Uniwersytetu w Miami. Metoda ta polega na zabawach ludzi z delfinami. Dzieci również mogą w tym brać udział. W czasie tych zabaw, wibracyjne wiązki ultradźwięków emitowane przez delfiny przenikają przez ludzkie tkanki powodując drobne, korzystne zmiany w zniszczonych komórkach.  Delfiny występują w roli terapeutów. Poprawiają przede wszystkim stan psychiczny i emocjonalny.
Podczas zabawy z delfinami zwiększa się u człowieka wydzielanie endorfin, czyli naturalnych substancji produkowanych przez przysadkę mózgową. Endorfiny wpływają na termoregulację oraz ułatwiają oddychanie. Pobudzają wydzielanie hormonów wpływających na emocje i nastrój. Dzięki nim udaje się nawet zmniejszyć ból i pobudzić procesy uczenia się.
Aby u dzieci taka terapia odniosła sukces, mały pacjent musi trafić do ośrodka w wieku od 7 miesięcy - 6 lat. Na świecie działają tylko trzy takie centra m.in. na Ukrainie i USA. Czas oczekiwania na przyjęcie do tych placówek wynosi ponad rok.
Ponieważ w tych ośrodkach jest to bezpośrednia praca z żywymi delfinami, pacjent, aby wejść do wody, nie może być w stanie zaburzeń świadomości, psychoz czy lęków. Nie może też być agresywny.
Jak więc z tego wynika, terapie w tych ośrodkach nie są dostępne dla każdego.
Zapisane uzdrawiającymi wibracjami delfina promienniki „RGAmed Delfin”, wykraczają ponad te przeciwwskazania i utrudnienia, co czyni te terapię dostępną dla każdego.
Stosować ją można teraz w warunkach domowych, również u dzieci i osób z padaczką, ale w tym przypadku należy zachować szczególną ostrożność i na początku zmniejszyć czas zastosowania promiennika do około dziesięciu - piętnastu minut dziennie, aby później stopniowo i powoli ten czas noszenia go zwiększać.

Aparaty do terapii falami milimetrowymi, to wynalazek opatentowany w Rosji i dopuszczony oficjalnie do stosowania w rosyjskich szpitalach, przychodniach jak i w warunkach domowych. Z aparatów najnowszej generacji RGAmed, możemy swobodnie już korzystać także w naszym kraju.

Technologię leczenia falami milimetrowymi opracowano dla celów wojskowych w kosmicznych lotach załogowych, gdzie aparaty do terapii falami milimetrowymi, to rodzaj osobistej „apteki” dla kosmonauty.

Aparat RGAmed to najnowszej generacji aparat, który potrafi sczytywać i zapamiętywać na swoim unikatowym promienniku, wykonanym przy użyciu unikalnej technologii półprzewodnikowej, a zachowującym się jak twardy dysk komputera, wibracje z chorych narządów, chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów czy pasożytów oraz innych obiektów, takich jak np. leki, czy uzdrawiające delfiny pracujące w delfinariach jako terapeuci.

Aparat RGAmed dostosowany jest do różnych potrzeb zdrowotnych człowieka i potrafi m.in. sczytane wcześniej wibracje, przekazywać jako rezonans zwrotny bezpośrednio do komórek narządów poprzez meridiany na zasadzie podobnej do akupunktury, ale bez konieczności znajomości dokładnego położenia punktów akupunkturowych, a także do wody, tworząc z niej idealny, na „tu i teraz” lek homeopatyczny, precyzyjnie dobrany dla danego schorzenia i konkretnej osoby. Aparat potrafi również unieszkodliwić i skutecznie zredukować ilość chorobotwórczych drobnoustrojów, w tym także niszczy wirusy uporczywego gronkowca złocistego, grzyby czy pasożyty, oczyszczając z nich poszczególne narządy, a nawet cały organizm. Do tego celu służy program z użyciem bransoletek do terapii antypasożytniczej. Jest wiec niezwykle skuteczny przy oczyszczaniu całego organizmu, w tym także krwi i limfy, jak i przy równoważeniu czakr, półkuł mózgowych, czy poprawie funkcjonowania układu odpornościowego i hormonalnego, odmładzając przy tym organizm nawet o kilka lat.  
Terapia aparatem znacznie przyśpiesza powrót do zdrowia. Przykładowo usunięcie grypy we wczesnym stadium, kataru czy anginy trwa 1 dobę. Lekarze nie tylko rosyjscy twierdzą, że mają doskonałe wyniki w szybszym gojeniu się ran, złamań i nawet poszczególnych nerwów w uszkodzonym rdzeniu kręgowym. Czas, w jakim uzyskujemy pozytywne efekty uzależniony jest głównie od okresu trwania danej dolegliwości oraz od wieku osoby stosującej terapię.
Zawsze jednak należy wiedzieć, że przy poważnych schorzeniach trzeba bezwzględnie kontaktować się z lekarzem i nie przestawać zażywać przepisanych przez lekarza leków. Aparat, bowiem jedynie skutecznie wspomaga dochodzenie do pełni zdrowia.
Za pomocą aparatu terapeutycznego RGAmed można również strukturyzować wodę, szybko odstresowywać i uspokoić organizm, wyregulować ciśnienie krwi, a także, jak w przypadku promiennika „RGAmed - Delfin” przekazać wibracje uzdrawiającego delfina bezpośrednio do potrzebującego ich organizmu.

Z doświadczeń lekarzy wynika, że najlepsze efekty terapia „RGAmed - Delfin” przynosi ludziom cierpiącym na autyzm, w tym także i dzieciom. Wspomaga on również leczenie bezwładu, depresji, dyslekcji, kalectwa umysłowego, śpiączki, udaru mózgu, uszkodzenia rdzenia kręgowego i wiele innych jeszcze chorób.

Delfinoterapię z udziałem promiennika z zapisaną na nim wibracją delfina, stosować mogą również osoby zdrowe, w celu ogólnej poprawy samopoczucia, nastroju i przywrócenia utraconej radości życia.
Ten osobisty promiennik pozytywnych wibracji delfina, może mieć swoje „skutki uboczne” w postaci całkowitego zaniku, wcześniej występującego stresu, wzrostu sił witalnych oraz wzmocnienia libido, a także przywrócenia młodzieńczej sylwetki, wysmuklając ciało.
Wystarczy codziennie nosić bransoletkę z promiennikiem na ręku. Bransoletkę położyć również można pod poduszką na noc, lub zawiesić nad łóżkiem przy głowie śpiącego. Noszenie bransoletki z promiennikiem „RGAmed-Delfin” na początku można zaczynać od krótszego okresu czasu. W niektórych przypadkach należy zaczynać od 10 minut dziennie tak, aby organizm stopniowo przyzwyczaić do jego pozytywnych wibracji.

Promiennik „RGAmed – Delfin” skutecznie i w sposób widoczny poprawia nastrój, przywracając uczucie wewnętrznej harmonii, co znacznie poprawia komfort codziennego życia, wnosząc przemiłe uczucia, jak również utracony z powodu stresu optymizm i wewnętrzną pogodę ducha.

 

Irena Mielimąka

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de