Delfinoterapia oparta na CEM-Tech Delfin
uzdrawiająca wibracja delfina zapisana na unikatowym krysztale arsenianu galu przy wykorzystaniu aparatu CEM-Tech.

Wynalazek opatentowany przez Rosjan
 

Dzięki nieprawdopodobnej skuteczności aparatu CEM-Tech, który w Rosji otrzymał już rosyjski odpowiednik Nagrody Nobla. Pewne części tej dobroczynnej i uznawanej w świecie technologii, są już możliwe do wykorzystania również w warunkach domowych. Jednym urządzeń opartych na tej technologii jest CEM-Tech Delfin, który umożliwia stosowanie delfinoterapi w warunkach domowych.

Delfinoterapia to metoda od wielu lat z powodzeniem stosowana w celu pomocy, zwłaszcza dzieciom, cierpiącym na choroby psychiczne i fizyczne. Amerykańscy naukowcy i neuropsychiatrzy z Uniwersytetu w Miami rozpoczęli jej stosowanie w latach 70-tych. Metoda ta polega na zabawach dzieci z delfinami. Dorośli również mogą w tym brać udział. W czasie tych zabaw, wibracyjne wiązki ultradźwięków emitowane przez delfiny przenikają przez ludzkie tkanki powodując korzystne przemiany w zniszczonych komórkach. Delfiny występują w roli terapeutów. Poprawiają przede wszystkim stan psychiczny chorych.

Podczas zabawy z delfinami, zwiększa się wydzielanie endorfin u człowieka, które są naturalnymi substancjami produkowanymi przez przysadkę mózgową. Endorfiny wpływają na termoregulację oraz ułatwiają oddychanie. Pobudzają wydzielanie hormonów wpływających na emocje i nastrój. Dzięki nim udaje się nawet zmniejszyć ból i pobudzić procesy uczenia się.

Terapia odnosi sukcesy, jednak mały pacjent musi trafić do ośrodka w wieku pomiędzy 7 miesięcy a 6 lat. Na świecie działają tylko trzy renomowane centra, m.in. na Ukrainie i USA. Czas oczekiwania na przyjęcie do tych placówek wynosi ponad rok.

Niezbędne jest, aby pacjent wszedł do wody, jednakże nie może być w stanie zaburzeń świadomości, psychoz czy lęków. Nie może też być agresywny.

Kryształ CEM-Tech Delfin, z zapisanymi wibracjami delfina, umożliwia stosowanie tej terapii bez względu na te przeciwwskazania i utrudnienia.

Możliwe jest jego stosowanie również w warunkach domowych, także u dzieci z padaczką jednakże w tym przypadku należy zachować szczególną ostrożność i na początku  zmniejszyć czas zastosowania kryształu do około dziesięciu – piętnastu minut dziennie, aby później stopniowo i powoli ten czas zwiększać.

To jedyny w swoim rodzaju aparat, który potrafi odebrać (odczytać) wibracje z chorych narządów, chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów czy pasożytów oraz innych obiektów, takich jak np. leki, czy uzdrawiające zwierzęta, (np. pracujące terapeutycznie delfiny wykorzystywane w delfinoterapii), a następnie zapamiętywać (zapisać) na swoim unikatowym promienniku, wykonanym z arsenianu gala i pełni taką funkcję jak dysk twardy komputera.

Z doświadczeń lekarzy rosyjskich wynika, że terapia CEM-Tech Delfin przynosi najlepsze efekty dzieciom cierpiącym na autyzm. Wspomaga również leczenie bezwładu, depresji, dysleksji, kalectwa umysłowego, śpiączki, udaru mózgu, uszkodzenia rdzenia kręgowego i wiele innych jeszcze chorób.

Delfinoterapię, opartą na CEM-TECH Delfin, mogą stosować również osoby zdrowe w celu ogólnej poprawy zdrowia, nastroju i przywrócenia radości życia. Wystarczy codziennie nosić kryształ na szyi lub przypięty do ubrania tak, aby stroną białą zwrócony był do skóry. Położyć go również można pod poduszką na noc, lub zawiesić nad łóżkiem. U nas kryształy te są pozawieszane w całym naszym mieszkaniu i gabinecie również. Efekty są przepiękne.

Optymalny czas stosowania kryształu bezpośrednio na ciele to 2,5 godziny dziennie. Na początku można zaczynać od krótszego okresu czasu. W niektórych przypadkach należy zaczynać nawet od 10 minut.

Osobiście bardzo polecam CEM-Tech Delfin. Przetestowaliśmy go na naszej całej rodzinie i możemy powiedzieć, że skutecznie poprawia nastrój, wywołując uczucie wewnętrznej radości. To bardzo miłe odczucia i nie sposób je nawet ukryć.

 

 

 
©RGAmed Company®Ltd, Litwa
Licencja dla Irena Mielimąka 2013 - 2021
ul. Narutowicza 45, 44-280 Rydułtowy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      http://falemilimetrowe.pl
© 2008 Strona informacyjna - Aparaty serii IQ-Well, Aparat RGAmed, fale milimetrowe - terapie, medycyna informacyjna, przywracanie naturalnych funkcji organizmu | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de